T.C. KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU

SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SINAVI DUYURUSU

 

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127’nci maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23. madde kapsamında, sürekli işçi kadrosuna geçiş için başvuruları kabul edilen hak sahibi işçilerin (Ek.1) sınav uygulaması “Sözlü Sınav” olarak belirlenmiş olup, Ek.2’de yer alan sınav takvimine göre yapılacaktır.

Sınav takvimine ilişkin bilgi İnsan Kaynakları Bürosundan alınabilecektir.

Sınav takvimindeki gün, saat ve yer bilgisi çalışma gruplarının iş yüküne göre değişiklik gösterebilir.

İlanen Duyurulur.

EK.1. SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SINAVINA HAK KAZANANLARA AİT LİSTE

EK.2  SINAV TAKVİMİ

 

SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ HAKKINDA DUYURU

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01/01/2018 tarihli ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23 ve 24 üncü maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” kapsamında;

Kurumumuzda hizmet alımı yoluyla çalıştırılan taşeron firma personelinin, sürekli işçi kadrosuna geçmek üzere yapmış oldukları başvurular, Tespit Komisyonu tarafından Tebliğ’de belirtilen kriterler dâhilinde incelenmiş olup, başvurusu kabul edilerek sınava girmeye hak kazananlar ile reddedilenlere ait isim listesi aşağıda belirtilmiştir.

Başvuruları reddedilen personelin, ilan tarihinden itibaren 3(üç) gün içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itiraz etmemesi halinde, başvuruları kabul edilerek sınava girmeye hak kazananlara ait liste kesinleşecektir.

İlgili kişilere ilanen tebliğ olunur.

  Adı Soyadı İşin Niteliği Başvuru Sonucu
1 Alper Demirkol Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
2 Aysun Yosunkaya Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
3 Ayşe Dudu Küçük Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
4 Burcu Altundal Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
5 Büşra Demirel Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
6 Çağatay Zorlu Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
7 Deniz Alparslan Tuna Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
8 Derya Tiryaki Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
9 Ebru İşler Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
10 Edanur İskender Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
11 Furkan Günay Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
12 Güngör Görgülü Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
13 Medine Aksay Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
14 Medine Göle Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
15 Nurhayat Sarı Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
16 Oğuzhan Şefik Güldibi Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
17 Özlem Bayram Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
18 Sait Duygu Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
19 Şeref Aycan Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
20 Şükran Hatipoğlu Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
21 Zeynel Koç Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
22 Zeynep Şanaldı Büro İşleri Kabul – Sınava girebilir
23 Bora Sümeroğlu Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
24 Cafer Yaylacı Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
25 Coşkun Adar Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
26 Davut Bildik Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
27 Emre Yasanul Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
28 İsmail Üzgün Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
29 Kenan Yorulmaz Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
30 Köksal Orun Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
31 Levent Yaralı Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
32 Mehmet Türk Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
33 Nuray Koç Güvenlik Kabul – Sınava girebilir
34 Beşir Aydemir Tamir ve Bakım Kabul – Sınava girebilir
35 Erdal Ulutaş Tamir ve Bakım Kabul – Sınava girebilir
36 İsa Özgül Tamir ve Bakım Kabul – Sınava girebilir
37 Merih Biçer Tamir ve Bakım Kabul – Sınava girebilir
38 Abdullah Önsöz Temizlik Kabul – Sınava girebilir
39 Bekir Özcan Macit Temizlik Kabul – Sınava girebilir
40 Betül Demirbaş Temizlik Kabul – Sınava girebilir
41 Dilek Akdeniz Temizlik Kabul – Sınava girebilir
42 Emrah Meletli Temizlik Kabul – Sınava girebilir
43 Enver Taşkın Temizlik Kabul – Sınava girebilir
44 Eyyüp Şenol Temizlik Kabul – Sınava girebilir
45 Fatih Çetin Temizlik Kabul – Sınava girebilir
46 Fatma Toprak Temizlik Kabul – Sınava girebilir
47 Gözde Arayıcı Temizlik Kabul – Sınava girebilir
48 Gülsüm Yalçın Temizlik Kabul – Sınava girebilir
49 Hakan Yığın Temizlik Kabul – Sınava girebilir
50 Hatice Aracı Temizlik Kabul – Sınava girebilir
51 Haydar Çetin Temizlik Kabul – Sınava girebilir
52 Hülya Aldemir Temizlik Kabul – Sınava girebilir
53 Hülya Şekerci Temizlik Kabul – Sınava girebilir
54 İsmail Yalabık Temizlik Kabul – Sınava girebilir
55 Kamuran Irmak Temizlik Kabul – Sınava girebilir
56 Nuri Akkan Temizlik Kabul – Sınava girebilir
57 Osman Arayıcı Temizlik Kabul – Sınava girebilir
58 Pınar Kızıltaş Temizlik Kabul – Sınava girebilir
59 Selma Ilık Temizlik Kabul – Sınava girebilir
60 Sevim Bekleviç Temizlik Kabul – Sınava girebilir
61 Şükran Binbir Temizlik Kabul – Sınava girebilir
62 Ünal Topçu Temizlik Kabul – Sınava girebilir
63 Yakup Aşkın Temizlik Kabul – Sınava girebilir
64 Zehra Aydın Temizlik Kabul – Sınava girebilir
65 Zuhal Ulutaş Temizlik Kabul – Sınava girebilir

 

  Adı Soyadı İşin Niteliği Başvuru Sonucu
1 Ahmet Aladağ Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
2 Bahadır Karaca Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
3 Bülent Yılmaz Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
4 Bünyamin Burak Karagöz Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
5 Emre Sarıkaya Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
6 Gürel Sinan Şen Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
7 Hüseyin Başak Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
8 Hüseyin Çal Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
9 Necdet Usta Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
10 Selçuk Uygun Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)
11 Ufuk Baygal Şoför Red (Usul ve Esaslar’ın 4/2-(c) şartını sağlamıyor)

 

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Sonucu Başarılı Olan Adaylara İlişkin Duyuru

23 – 24 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen sözleşmeli bilişim personeli sınavı sonucu başarılı olan adaylar:

  • Yazılım Uzmanı (1) pozisyonu için;

    1.Asil – Yunus AKBUDAK,

    2.Asil – Sinan YÜCEKAYA,

    Yedek – Mustafa YOLDAŞ,

  • Yazılım Uzmanı (2) pozisyonu için;

    Asil – Seher SOLMAZ,

    Yedek – Çağlar Çağrı DAĞDEVİREN,

  • Ağ ve Sistem Uzmanı pozisyonu için;

    Asil – Şahan SAVAŞAN,

    Yedek – Ebubekir KARACAOĞLU,

  • Web Programlama ve Tasarım Uzmanı pozisyonu için;

    Uygun aday bulunamamıştır.

    Kamuoyuna duyurulur.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin Duyuru

23-24 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan sözleşmeli bilişim personeli sınavına katılmaya hak kazanan adayların listesi ve sınav programı için tıklayınız.

Sınavlar, 23-24 Ekim 2017 tarihlerinde 09:00-13:00 ve 14:00-18:00 saatleri arasında Kamu Denetçiliği Kurumu (Ombudsmanlık) Hizmet Binasında yapılacaktır.

Adayların sınav saatinden önce Kurumda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Belirtilen saatler mülakatın akışına göre değişebilecektir.

Aşağıda belirtilen belgelerin sınav günü Komisyona teslim edilmek üzere adaylarca hazırlanıp getirilmesi gerekmektedir.
Belgeler:

  • Nüfus Cüzdanı/T.C.Kimlik Kartı aslı ve fotokopisi,
  • Fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarda doldurulacak ve onay bölümü boş bırakılacaktır) (Form için tıklayınız) ,
  • Evli olan adayların eşleri için; Nüfus Cüzdanı/T.C.Kimlik Kartı fotokopisi, adli sicil belgesi, fotoğraflı iki adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarda doldurulacak ve onay bölümü boş bırakılacaktır),
  • Eşi yabancı uyruklu olanların, vatandaşı oldukları ülkenin yetkili makamlarından alacakları adli sicil belgesi ve noter onaylı Türkçe tercümesinin asılları,